دریچه پوشش (راکتور برای شیشه اندود)

در اینجا شما را انداز دریچه برتر راه حل های پوشش ما طراحی شده برای راکتور شیشه اندود پیدا آنها اطمینان حاصل شود عملیات ایمن و سهولت باز کردن و تمیز کردن.

Detailed description

پوشش دریچه برای راکتور شیشه ای اندود
به عنوان یک پیشرو در ارائه قطعات تجهیزات و تجهیزات فرایند شیشه اندود، تایجی ارائه می دهد طیف گسترده ای از لوازم جانبی راکتور برای اطمینان از مهار امن از مواد شیمیایی خطرناک در راکتور و ایمنی اپراتور بالا، و همچنین بهبود کارایی پردازش و کیفیت محصول. در اینجا شما را انداز دریچه برتر راه حل های پوشش ما طراحی شده برای راکتور شیشه اندود پیدا آنها اطمینان حاصل شود عملیات ایمن و سهولت باز کردن و تمیز کردن.


گالری محصولات

image001(001).jpg

دریچه پوشش

image002(001).jpg

پوشش دریچه با متخلخل بینایی شیشه ای

image003(001).jpg

image004(001).jpg

1. دریچه پوشش با حلقه حفاظت و بهار کمک دستگاه افتتاح
این سیستم پوشش دریچه می تواند به راحتی در بالای راکتور شیشه اندود نصب شده است. دستگاه بهار را قادر می سازد پوشش به به راحتی باز و بسته می شود. حلقه حفاظت سوراخ ادم رو از سایش و آسیب محافظت می کند، هنگامی که خوراک.


2. دریچه پوشش با بینایی شیشه ای
پوشش راکتور انداز دریچه شیشه اندود یک محصول ارتقا یافته است. آن را مناسب تر برای راکتور با استفاده از سیستم تمیز کردن CIP است. ما ادغام چشم شیشه ای به پوشش با استفاده از پخت در دمای بالا. این باعث می شود آن را آسان تر برای تمیز کردن چشم شیشه ای است. پوشش دریچه به دلیل یک دستگاه باز کردن سریع راحت تر به باز شود.


ما یکی از پوشش دریچه پیشرو (برای راکتور شیشه اندود) تولید کنندگان و تامین، توجه زیاد به کیفیت. اگر شما علاقه مند به محصولات ما ساخته شده در چین، خوش آمدید برای تماس با ما کارخانه برای اطلاعات بیشتر. ما به شما بهترین خدمات و قیمت رقابتی ارائه دهد.

Hot Tags: پوشش دریچه (برای راکتور شیشه اندود)، چین، تولید کنندگان، کارخانه، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
Feedback