مینا با کارایی بالا

همچنین به عنوان مینای شیشه ای شناخته شده با مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی مواد اسیدی و قلیایی، شوک مکانیکی و تغییرات شدید دما همراه است. به خصوص، می توان آن را با تمام اسیدهای آلی ارگانیک و غیر آلی، حلال های آلی و پایدار ضعیف، به جز اسید هیدروفلوئوریک و اسید فسفریک قوی مقاومت کرد.

Detailed description

مینا با کارایی بالا برای پوشش شیشه ای
مینای دندان TJ09 برای پوشش شیشه به طور جداگانه توسط Taiji توسعه یافته است و دارای عملکرد قابل توجهی است که به سطح پیشرفته بین المللی رسیده است. به عنوان مثال، مینای دندانپزشکی صنعتی، همچنین به عنوان مینای شیشه ای شناخته می شود، دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی مواد اسیدی و قلیایی، شوک مکانیکی و تغییرات شدید دما است. به خصوص، می توان آن را با تمام اسیدهای آلی ارگانیک و غیر آلی، حلال های آلی و پایدار ضعیف، به جز اسید هیدروفلوئوریک و اسید فسفریک قوی مقاومت کرد.


گالری محصول

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpgimage004(001).jpg


image005.jpg

مینا TAIJI از فرایند پخت و پز برقی پیشرفته کوره پیشرفته و ترکیبی دقیق برای مینا استفاده می کند، به شدت کنترل هر فرایند تولید و به طور کامل کیفیت مینا را تضمین می کند.
با استفاده از پیشرفته ترین فرآیند پخت کوره الکتریکی، با ترکیب کاملی و کنترل دقیق فرآیند، کیفیت شیشه مینای تایلندی کاملا تضمین شده است.


منحنی های خوردگی

نمودار منحنی خوردگی نشان می دهد خوردگی معمول از محیط اسیدی و قلیایی است. به عنوان نرخ خوردگی کمتر از 0.1mm / year، به این معنی است که متوسط خوردگی بسیار ضخیم بر روی پوشش شیشه ای است. بنابراین، توصیه می شود. هنگامی که نرخ خوردگی در 0.1 ~ 0.2mm / سال است، خوردگی را نمی توان نادیده گرفت. بازرسی منظم باید انجام شود تا ببیند که تا چه حد لعاب شیشه ای خورده شده است. با این حال، هنگامی که نرخ خوردگی بیش از 0.2 میلی متر در سال است، اما رسانه به طور جدی به پوشش شیشه ای خورنده است و در نتیجه در اینجا توصیه نمی شود.


ما یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو با کارایی بالا مینای دندان هستند، با توجه به کیفیت بالا. اگر شما علاقه مند به محصولات ما ساخته شده در چین، استقبال می کنیم برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ما بهترین خدمات و قیمت رقابتی را ارائه خواهیم داد.

Hot Tags: مینای دندان با عملکرد بالا، چین، تولید کنندگان، کارخانه، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
Feedback