دریچه فلاشینگ شیشه ای

دریچه فشاری را می توان با نوک تانتالیوم نصب کرد تا اندازه گیری زمان واقعی دما در راکتور را سنجیده و در نتیجه از تاخیر دما یا خطا ناشی از استفاده از ترموئل جلوگیری شود.

Detailed description

دریچه فلاشینگ شیشه ای
سوپاپ های شستشوی شیشه ای معمولی
دریچه فلاشینگ شیشه ای مخصوص به عنوان شیر شیر پایین یا دریچه خروجی پایین برای راکتورهای تحت پوشش شیشه ای استفاده می شود. بدن سوپ از چدن یا فولاد ساخته شده است و هر دو سطح داخلی بدن سوپ و سطح بیرونی هسته شیر با شیشه ای با کارایی بالا ما قرار می گیرند. هسته شیر توسط فشرده سازی مهر و موم مهر و موم PTFE مهر و موم شده است. این ترمینال تخلیه شیشه ای به دو نوع تقسیم می شود: نوع Upper Moving Type و Low-Moving Type.


گالری محصول

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpg

دریچه شستشوی شیشه ای روشنایی هوا


image004(001).jpg

دریچه شستشوی شیشه ای با مهر و موم Bellows


image005(001).jpg

سوپاپ های شستشوی شیشه ای معمولی

image006(001).jpg

دریچه های شستشوی شیشه ای با مهره بلور


دریچه فشاری را می توان با نوک تانتالیوم نصب کرد تا اندازه گیری زمان واقعی دما در راکتور را سنجیده و در نتیجه از تاخیر دما یا خطا ناشی از استفاده از ترموئل جلوگیری شود. علاوه بر این، با تغییر دستگاه هوای فعال برای هسته شیر، شما می توانید از راه دور تخلیه راکتور کنترل کنید.


دریچه های شستشوی شیشه ای با مهره بلور
این سوپاپ شلنگ با مهر و موم مخلوط یک جایگزین برای شیر سوپاپ با مهر و موم بسته بندی است. این تضمین عملکرد مهر و موم قابل اعتماد، سهولت تمیز کردن و قابلیت برداشتن فشار عملیاتی بالاتر است. بدن سوپرمارکت با استفاده از روش مهر زنی ساخته شده است که به شدت باعث افزایش قدرت مواد می شود. دمای کار: -19 ℃ -200 ℃؛ فشار کاری: 0.6Mpa-1.6Mpa.


ما یکی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان سوپاپ براق شیشه ای است که با توجه به کیفیت بالا مورد توجه قرار گرفته اند. اگر شما علاقه مند به محصولات ما ساخته شده در چین، استقبال می کنیم برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ما بهترین خدمات و قیمت رقابتی را ارائه خواهیم داد.

Hot Tags: فلاسک دریچه شیشه ای، چین، تولید کنندگان، کارخانه، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
Feedback